Om oss | Kontakta oss | Kundcase | Showroom | Katalog

0470  - 199 20

 

EXKL MOMS

Din varukorg är tom

Kassa »
 
Restaurangutrustning och Restauranginredning

Fri frakt över 5000

9000 produkter

Snabb leverans

Kontakta oss

Vi som jobbar på Goods är genuint intresserade av det offentliga rummet som mötesplats för människor. Eftersom vi själva har en bakgrund inom konferens, hotell och restaurang vet vi vad som krävs. Vi hjälper dig att förverkliga din vision. Tveka inte att kontakta oss om du behöver hjälp eller bara vill fråga om råd.
 
Cecilia Dahlgren
Säljare
telefon
e-post
ort
070-826 64 00
cecilia@goods.se
Stockholm
 
Markus Mauritzson
Säljare
telefon
e-post
ort
070-819 92 14
markus@goods.se
Växjö
 
Sebastian Rosendahl
Platschef / Säljare
telefon
e-post
ort
076-020 86 60
sebastian@goods.se
Växjö
 
Örjan Svensson
Säljare
telefon
e-post
ort
070-55 199 20
orjan.svensson@pen.se
Växjö
 
Emma Johansson
Ekonomichef
telefon
e-post
ort
0470-199 20
emma@goods.se
Växjö
 
Åsa Bilsteen
Logistik / Reklamationer
telefon
e-post
ort
0470-199 20
asa@goods.se
Växjö
 
Annica Lind Nordberg
VD
telefon
e-post
ort
036-36 17 82
annica.nordberg@goods.se
Växjö
 
Frida Bergesen (Tjänstledig)
Säljare
telefon
e-post
ort
070-943 31 94
frida@goods.se
Stockholm

Växjö - Huvudkontor & showroom

Goods Sweden AB
Smedjegatan 31
352 46 Växjö

Tel: 0470-199 20

info@goods.se

Vårt showroom i Växjö är öppet
måndag-fredag kl. 9-17.

Visa på karta 

Stockholm - Kontor & showroom

Goods Sweden AB
Birger Jarlsgatan 101
113 56 Stockholm

Tel: 08-618 27 50

info@goods.se

Vårt showroom i Stockholm är inte alltid bemannat. Vänligen kontakta någon av våra säljare i Stockholm för att komma överens om öppethållande.

Visa på karta 

Skicka gärna ett meddelande till oss




Kontakta mig via:

Fält markerade med * måste fyllas i.
NYHETSBREV
Få nyheter, branchinformation och erbjudanden med vårt nyhetsbrev.
KUNDSERVICE
KONTAKTA OSS
Telefon
0470-199 20

Öppet vardagar
kl. 8-17

Har du frågor om Goods eller våra produkter? Ring oss eller skicka e-post så hjälper vi dig.
SÄKER E-HANDEL
www.goods.se som drivs av Goods Sweden AB lever upp till Trygg e-handels krav för e-handlare.
  • Trygg ehandel logo
  • BFS logo
Goods Sweden AB | Smedjegatan 31, 352 46 Växjö | Birger Jarlsgatan 101, 113 56 Stockholm